27L

Nike UTILITY SPEED BKPK - 2.0 27L
3 500 ₴
- В наявності
- Код: FN4106-010
+380 (97) 936-08-93
11.00-20.00- +380 (93) 936-08-9311.00-20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Nike UTILITY SPEED BKPK - 2.0 27L
Якби ваша шафка для спортзалу була рюкзаком, вона б виглядала ось так. Просторе основне відділення має сітчасту кишеню, відділення для ноутбука та достатньо місця для пари взуття та змінного одягу. Це робить перехід з роботи на наступне тренування легким.
Переваги
Технічна кишеня на блискавці вміщує ноутбук до 16 дюймів.
М'яка спинка та плечові ремені забезпечують комфортну посадку.
Щільно тканий поліестер забезпечує міцну підтримку.
Деталі продукту
- 28 см Ш x 48 см В x 15 см Г
- Ручка для перенесення
- Нагрудний ремінь
- Відділення для багажу
- Вентильована ластовица
- Корпус/Підкладка: 100% поліестер
- Догляд: точкове очищення
- Колыр: Чорний/Чорний/Білий
- Стиль: FN4106-010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Демисезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴










