26 L

Рюкзак спортивний ADIDAS Rucksack Juventus Turin
1 300 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: JC6257
+380 (97) 936-08-93
11.00-20.00- +380 (93) 936-08-9311.00-20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Цей рюкзак adidas «Ювентус Турин» натхненний чорно-жовтою домашньою формою клубу 23/24 та дозволяє вам продемонструвати свою підтримку. Він має просторе основне відділення для всіх необхідних речей, відділення для взуття з підкладкою та бічні кишені для пляшки з водою – тож ви готові до тренувань. Плечові ремені з повітряної сітки забезпечують додаткову повітропроникність та комфорт. Цей продукт є частиною нашого зобов'язання щодо зменшення пластикових відходів та виготовлений щонайменше на 40% з переробленого матеріалу.
Розміри: 50 см x 30 см x 19 см
Об'єм: 26,25 л
Сітчасті бічні кишені
Відділення для взуття з підкладкою та застібкою-блискавкою
Логотип клубу «Ювентус Турин» надрукований шовкотрафаретним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





